ru ua

Романов йде з посади гендиректора "Укроборонпрому"

Романов йде з посади гендиректора "Укроборонпрому" Фото: Роман Романов (ukroboronprom.com.ua)

Заяву про звільнення він написав у минулому році

Генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов йде зі своєї посади. Про це повідомила пресс-служба концерну.

"Я прийняв рішення покинути свій пост глави ДК "Укроборонпром". Заяву про це я написав ще в минулому році, сподіваюся, що президент України Петро Порошенко підтримає моє рішення", - заявив Романов.

У своїй заяві він подякував всім працівникам концерну.

"Я вдячний кожному з 80 000 працівників "Укроборонпрому", які повірили у відродження оборонної промисловості країни. Упевнений, що мій послідовник продовжить цей курс. А я плавно передам йому всі справи, щоб цей перехід жодним чином не позначилося на ефективності роботи концерну", - підсумував Романів.

Нагадаємо, наприкінці січня повідомлялося, що Кабінет міністрів України просить президента Петра Порошенка звільнити генерального директора "Укроборонпрому" Романа Романова.

В кінці грудня повідомлялося, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює звільнення Романова за заборгованість по зарплаті працівникам підприємства. Гройсман доручав погасити заборгованість по зарплаті перед колективом "Укроборонпрому" до 25 грудня, але вона не була погашена. За словами Гройсмана, Кабмін визначиться з новою кандидатурою.

Зазначимо, що ще 20 листопада Гройсман розпорядився вирішити питання боргів по зарплаті на підприємствах "Укроборонпрому". Крім того, він поклав на Романова особисту відповідальність за стан виплати заборгованості.