Ярмоленко забив перший гол у німецькому чемпіонаті

Ярмоленко забив перший гол у німецькому чемпіонаті Фото: Андрій Ярмоленко (УНІАН)

Ярмоленко забив гол і віддав гольову передачу у матчі проти "Аугсбурга"

Гравець збірної України з футболу і дортмунтской "Боруссії" Андрій Ярмоленко забив перший гол в чемпіонаті Німеччини з футболу.

На 4 хвилині матчу з "Аугсбургом" він переправив м'яч ворота п'ятою з близької відстані.

Ну просто маестро

Однак незабаром "Аугсбург" зрівняв рахунок: Філіп Макс навісив в штрафну, а Каюбі головою вдарив в ворота.

Після пропущеного м'яча клуб Ярмоленко активно створював моменти, на 24 хвилині Обамеянг скористався помилкою захисників суперника, заволодів м'ячем, віддав його в центр на Ярмоленка, який підправив його на Кагаву, а той отправил в м'яч у ворота і знову вивів "Боруссію" вперед - 2: 1 .

Нагадаємо, Андрій Ярмоленко названий кращим новачком Бундесліги. Так, авторитетне видання Sport Bild провело на своєму сайті опитування з метою з'ясувати кращого гравця старту Бундесліги сезону-2017/2018. За підсумками голосування кращим новачком змагання з великим відривом був визнаний Андрій Ярмоленко (44% опитаних). Також вболівальники визнали українця кращим гравцем чемпіонату Німеччини за підсумками перших п'яти турів. Тут Ярмоленко набрав 21% голосів, випередивши Роберта Левандовскі з "Баварії" і Марка утха з "Хоффенхайма".