Rio Tinto інвестує 803 млн дол. в розробку родовища "Аргайл" в Австралії

Австралійсько-британська гірничодобувна компанія Rio Tinto інвестує 803 млн дол. в розробку діамантового родовища "Аргайл" в Західній Австралії, мовиться в офіційних матеріалах компанії. Обсяг виробництва на проекті до 2013 р. планується довести до 9 млн т алмазоносної руди на рік, повідомляє РБК.
Вартість "Аргайла" досягає 1,65 млрд австралійських дол. (1,5 млрд дол.).
Rio Tinto - третій за величиною в світі гірнодобувач. У компанії подвійний лістинг - на Лондонській і Австралійській фондових біржах, при цьому головний офіс концерну розташований у Великобританії. Чистий прибуток британо-австралійскої гірничодобувної корпорації в I півріччі 2010 р. виріс більш ніж в 3,5 разу, склавши 5,85 млрд дол., тоді як за аналогічний період роком раніше компанія отримала чистий прибуток в 1,62 млрд дол. Консолідована виручка від реалізації продукції Rio Tinto склала в I півріччі ц.р. 25,2 млрд дол., що на третину перевищує відповідний показник річної давності у розмірі 18,85 млрд дол. Прибуток від безперервних операцій концерну збільшився в 2,7 разу - з 2,35 млрд дол. до 6,34 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся