ru ua

Римо-католики України проведуть урочисте богослужіння перед пам'ятником князю Володимиру в Києві

З 26 липня голова римсько-католицького єпископату України архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський, бере участь у святкових заходах з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Він привітав український народ з ювілеєм, а 4 серпня з нагоди цього свята на Володимирській гірці у Києві, поруч із пам'ятником князю Володимиру, римо-католики відправлять урочисту службу Божу.

Архієпископ Мечислав Мокшицький з нагоди ювілею 1025-ї річниці Хрещення Київської Русі поширив Привітання, в якому побажав українському народові, "а особливо всім, хто пишається тим, що може називатися християнином, щедрих Божих благодатей від Господа, який є Добрим Батьком". Як зазначає архієпископ, "Впродовж 1025-и років сила Божого слова, міць його таїнств, які уділяються вірним в Церквах, скеровують український народ на дорогу правди, миру й милосердя. Багато сповідників Христа, мучеників за Христову віру збагачували і збагачують історичну спадщину українського народу".

Архієпископ Мечислав Мокшицький побажав "кожному з нас, щоб за заступництвом святих зміцнювалася наша любов до Бога, зростала віра в те, що Господь завжди є поруч, укріплювалася надія на щасливе майбутнє українського народу. Нехай кожен з нас, збагачений Божими благодатями, відкриває в ближньому обличчя Божої дитини і творить добро. Хай Господній Дух зійде на всіх нас і допоможе переможно знаходити вихід із життєвих трудностей. Нехай в нас і через нас святиться Боже Ім'я, виконується Божа Воля, поширюється на землі Боже Царство".

4 серпня о 10.00 годині на Володимирській гірці поруч із пам'ятником князю Володимиру в Києві буде відправлена урочиста служба Божа за участю архієпископа Мечислава Мокшицького з нагоди святкування ювілейних урочистостей 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Очолювати службу буде архієпископ Томас Едвард Ґалліксон, апостольський нунцій в Україні. До участі запрошуються також всі охочі.