ru ua

РФ заблокувала заяву голови Радбезу ООН із засудженням запланованих "виборів" в ДНР і ЛНР, - МЗС

РФ заблокувала заяву голови Радбезу ООН із засудженням запланованих "виборів" в ДНР і ЛНР, - МЗС
Росія заблокувала заяву голови Ради безпеки ООН із засудженням запланованих "виборів" у самопроголошених "Донецької народної республіки" (ДНР) і "Луганської народної республіки" (ЛНР).

Росія заблокувала заяву голови Ради безпеки ООН із засудженням запланованих "виборів" у самопроголошених "Донецької народної республіки" (ДНР) і "Луганської народної республіки" (ЛНР). Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"Сьогодні Російська Федерація заблокувала заяву голови РБ ООН для преси з засудженням незаконних виборів на Донбасі, заплановані на 2 листопада", - йдеться в повідомленні.

Як розповіли в МЗС, в проекті документа підтверджується суверенітет, незалежність і територіальна цілісність України, міститься заклик до всіх підписантів повною мірою виконувати мінські домовленості. У цьому контексті вітаються прийнятий Верховною Радою закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей", яким проведення місцевих виборів призначено на 7 грудня 2014 р.

"У проекті заяви засуджуються заплановані збройними угрупованнями на 2 листопада "вибори" на сході України, які не тільки порушують Конституцію і закони України, але й завдадуть серйозної шкоди мінським домовленостями. Такими своїми діями в РБ ООН РФ в черговий раз продемонструвала небажання і неготовність виконувати мінські домовленості, одним з підписантів яких вона є", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, сьогодні генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що оголошені на 2 листопада самопроголошеними "Донецькою народною республікою" і "Луганською народною республікою" "вибори" підірвуть зусилля по вирішенню конфлікту на Донбасі.