ru ua

РФ сьогодні передасть Україні 18 поранених українських військових

Російська Федерація сьогодні, 23 липня 2014 р., передасть офіційним представникам України 18 поранених військовослужбовців прикордонних військ і Нацгвардії, які у ніч з 15 на 16 липня 2014 р. були змушені перейти російсько-український кордон в районі КПП "Гуково" (Ростовська область).

Російська Федерація сьогодні, 23 липня 2014 р., передасть офіційним представникам України 18 поранених військовослужбовців прикордонних військ і Нацгвардії, які у ніч з 15 на 16 липня 2014 р. були змушені перейти російсько-український кордон в районі КПП "Гуково" (Ростовська область). Про це повідомляє прес-служба уряду Ростовської області (Росія).

"Нам нема чого перешкоджати поверненню на батьківщину українських військовослужбовців, більше того, це в наших інтересах, оскільки щоденне перебування, харчування та лікування поранених бійців обходиться обласній скарбниці в чималі суми. Ми дуже сподіваємося, що українська сторона зможе компенсувати уряду Ростовської області фінансові витрати, які понесла обласна казна під час лікування і проведення складних операцій військовослужбовцям України", - заявив заступник губернатора Ростовської області Вадим Артемов.

За інформацією представника МЗС РФ у Ростовській області, сьогодні всі процедурні питання про передачу українських військовослужбовців Генконсульству України в Ростовській області вирішені. Очікується, що ввечері 23 липня в Ростов-на-Дону прибуде військово-транспортний літак Збройних сил України, який забере на борт 18 поранених і тіло одного загиблого українського військовослужбовця.

При цьому повідомляються, що чотири тяжкопоранених українських прикордонника в даний час нетранспортабельні і залишаються для продовження лікування в медичних установах донського регіону.

Також у прес-службі нагадують, що раніше через КПП "Весело-Вознесенка" в Матвеєво-Курганському районі Ростовської області українській стороні були передані два поранених військовослужбовців України та тіло одного загиблого.

Зазначимо, вчора в Міноборони України повідомляли, що 23 липня в Росії відправиться літак за пораненими українськими військовими.