ru ua

РФ намагається побудувати альтернативну реальність на основі альтернативних цінностей, - Порошенко

РФ намагається побудувати альтернативну реальність на основі альтернативних цінностей, - Порошенко Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Порошенко перебуває у Великобританії з дводенним візитом

Російська Федерація намагається побудувати альтернативну реальність на основі альтернативних цінностей. Про це заявив президент України Петро Порошенко в рамках виступу в Королівському інституті міжнародних відносин Chatham House.

"Москва не просто заперечує світовий порядок. Вона намагається побудувати альтернативну реальність на основі альтернативних цінностей", - заявив Порошенко.

Зазначимо, Порошенко перебуває у Великобританії з дводенним візитом, у рамках якого, зокрема, планується обговорення теми лібералізації візового режиму та військового співробітництва. Програмою візиту передбачено його зустрічі з прем'єр-міністром Терезою Мей, окремими членами уряду і представниками Палати громад британського парламенту.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявляв, що міжнародна компанія Hutchison Ports планує в короткостроковій перспективі вийти на ринок вітчизняних морських контейнерних перевезень.