РФ до понеділка має подати заперечення до трибуналу в Гаазі щодо морського права

РФ до понеділка має подати заперечення до трибуналу в Гаазі щодо морського права
Фото: суд в Гаазі (icj-cij.org)

Зеркаль припустила, що ця справа ще буде тривати два-три роки

Російська Федерація (РФ) повинна до понеділка, 21 травня, подати свої заперечення щодо юрисдикції до Постійної палати третейського суду в Гаазі за позовом України проти РФ щодо порушення Конвенції ООН з морського права. Про це сьогодні сказала заступник міністра закордонних справ з питань євроінтеграції Олена Зеркаль в ефірі радіо НВ.

Зеркаль зазначила, зо МЗС питанням Керченського мосту опікується уже кілька років у межах позову до РФ про порушення норм Конвенції ООН з морського права.

"У лютому цього року ми представили повний меморандум з викладенням усіх наших претензій", - нагадала заступник міністра.

Вона зазначила, що початок розгляду цієї справи покладений ще у 2016 році. Потім створювався арбітраж.

“Він (арбітраж, - ред.) складається з п’яти шанованих професорів, які будуть розглядати цю справу... До понеділка у росіян є час подати свої заперечення щодо юрисдикції цього трибуналу”, - розповіла вона.

Зеркаль припустила, що ця справа ще буде тривати два-три роки.

Нагадаємо, 19 лютого 2018 року Україна подала меморандум в арбітражному провадженні проти Російської Федерації за Конвенцією ООН з морського права.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся