У РФ відкинули звинувачення Пентагону про порушення договору про РСМД

У РФ відкинули звинувачення Пентагону про порушення договору про РСМД
Фото: Дмитро Пєсков

Пєсков заявив, що Росія виконує свої зобов'язання по міжнародним договорам

За словами прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, Росія буде дотримуватися всіх міжнародних зобов'язань, у тому числі тих, які випливають з договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (РСМД). Про це повідомляє ТАСС.

"Росія була, і залишається, і буде залишатися прихильником виконання всіх міжнародних зобов'язань, у тому числі тих, які випливають з договору про РСМД... Тому ми не згодні і відкидаємо будь-які звинувачення на цей рахунок", - сказав Пєсков.

Він зазначив, що президент РФ Володимир Путін раніше звертав увагу на те, що навколо США немає країн, які можуть представляти загрозу, використовуючи ракети малої і середньої дальності.

"У ситуації з Російською Федерацією і з нашим євразійським геополітичним становищем, у нас зовсім інша архітектура можливих загроз нашій безпеці. І тим не менше, Росія все одно залишається віддана своїм зобов'язанням", - додав прес-секретар.

Нагадаємо, Пентагон заявив про розгортання Росією крилатих ракет, що загрожують НАТО.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся