РФ може виділити Індії кредит на 4 млрд дол. в рамках співпраці з будівництва АЕС

Росія обговорює можливість видачі Індії кредиту в обсязі більш ніж 4 млрд дол. в рамках співпраці з будівництва АЕС, повідомив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін на прес-конференції за підсумками засідання міждержавної ради Євразійського економічного співтовариства (ЄврАзЕС, вищий орган Митного союзу) на рівні глав урядів у Мінську. При цьому він нагадав, що раніше РФ вже надала Індії кредит в обсязі 2,6 млрд дол., передає РБК.

Нагадаємо, відповідно до російсько-індійської міжурядової угоди про співробітництво здійснюється спорудження атомної електростанції "Куданкулам". Два блоки АЕС будуються в штаті Таміл Наду за російською технологією ВВЕР-1000. У березні 2010 р. Росія і Індія підписали контракт на виконання першочергових проектних робіт для спорудження третього і четвертого блоків АЕС "Куданкулам". У цілому майданчик розрахований на шість енергоблоків. Раніше глава ГК "Росатом" Сергій Кирієнко повідомляв, що фізичний пуск першого енергоблока АЕС "Куданкулам" в Індії планується в 2010 р. Ще один енергоблок станції, за його словами, буде запущений в 2011 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся