РФ і Китай посилять розвідувальний тиск на Норвегію

РФ і Китай посилять розвідувальний тиск на Норвегію
Ілюстративне фото (twitter.com Fork.io)

Норвезька розвідка приготувалася до посилення хакерських атак з РФ

Росія і Китай мають намір посилити розвідувальний тиск на Норвегію в інтернеті. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на газету Verdens Gang.

У щорічній доповіді норвезької розвідки Focus 2019 говориться, що ці країни здатні проводити складні наступальні операції в інтернеті і постійно покращують свої навички. Зокрема, РФ буде продовжувати діяльність в інтернеті, спрямовану на підрив політичних процесів і посилення протиріч у Європі і НАТО

"Вони не змінюють свою поведінку навіть після того, як іноді бувають розкриті", - сказав начальник електронної розвідки генерал-лейтенант Мортен Хага Лунде, додавши, що одним із дієвих способів впливу є створення сайтів з фейковими новинами.

Лунде уточнив, що особливий інтерес для розвідок являє норвезька політика в області оборони і безпеки, військові плани на випадок надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що китайські хакери зламали мережу норвезької компанії-розробника програмного забезпечення Visma, щоб вкрасти дані клієнтів.

Повідомлялося, що атака була частиною глобальної хакерської кампанії Міністерства державної безпеки Китаю за крадіжку інтелектуальної власності та корпоративних секретів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся