ru ua

РФ та Ізраїль домовилися про координацію військових дій в Сирії

РФ та Ізраїль домовилися про координацію військових дій в Сирії Президент РФ Володимир Путін і прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху

Путін провів переговори з прем'єр-міністром Ізраїлю з питання сирійського конфлікту

Президент РФ Володимир Путін і прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху в понеділок, 21 вересня, домовилися про координацію військових дій в сирійському конфлікті, щоб уникнути випадкових зіткнень між військовослужбовцями двох держав. Про це повідомляє dw.com.

Наголошується, що Біньямін Нетаньяху провів переговори з Володимиром Путіним, в ході яких він торкнувся питання про постачання зброї з Сирії руху "Хезболлах".

Крім того, Нетаньяху заявив російському президентові, що необхідно зробити все, щоб не допустити передачу зброї ліванському руху ісламізму "Хезболлах", яке здійснює обстріл ізраїльської території.

Також, повідомлялося про те, що на аеродромі недалеко від Латакії з'явилися російські танки Т-90. У Москві поставки зброї Дамаску не приховують.

РФ перекинула до Сирії 28 бойових літаків.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Великобританії Філіп Хаммонд заявив, що Ситуація в Сирії через участі Росії стає більш складною.