РФ готова розморозити будь-який конфлікт у Європі, - президент Грузії

РФ готова розморозити будь-який конфлікт у Європі, - президент Грузії
Фото: президент Грузії Георгій Маргвелашвілі

На думку президента Грузії, Росія намагається зберегти свій вплив у регіоні

Російська Федерація (РФ в разі необхідності може дестабілізувати половину Євразії. Про це винтервью виданню Euobserver заявив президент Грузії Георгій Маргвелашвілі.

Маргвелашвілі зазначив, що війна в Україні показала готовність Росії активізувати кожен із заморожених конфліктів у сусідніх країнах, щоб зберегти свій вплив у регіоні.

"Вона (Росія) готова дестабілізувати половину Євразійського континенту, якщо їй це буде необхідно", — сказав президент Грузії.


За словами політика, не потрібно намагатися вгадати, де виникне нова проблема. Маргвелашвілі заявив, що кращим рішенням була б ефективна система раннього оповіщення в регіоні. При цьому він погодився з тим, що НАТО в даний час переосмислює свої цілі і намагається переглянути свою політику.

"Росія тут виступає одним з факторів, що впливають на трансформацію НАТО", — отмсетил політик.

Нагадаємо, раніше виступаючи перед депутатами Європейського парламенту в Страсбурзі, президент Болгарії Росен Плевнелієв заявив, що Росія протистоїть Європі і намагається дестабілізувати ЄС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся