За результатами виборів у Раду в штабі БПП може пройти "чистка"

НовиниПолітика    18.07.2016 - 10:45
Фото: Сергій Березенко
Фото: Сергій Березенко
Явка виборців у Луганській області склала 63,07% Екзит-поли на довиборах у Раду: опубліковані дані по 5 округах

Це станеться, якщо виявиться, що ставка на самовисуванців не спрацювала

Якщо за підсумками проміжних виборів до Верховної Ради виявиться, що ставка на самовисуванців не спрацювала, це може спричинити "чистку" в керівництві штабу "Блоку Петра Порошенка". Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Довибори в Раду: репетиція війни Порошенко і Тимошенко".

зокрема, якщо на довиборах у Дніпрі, Чернігові та Полтаві переможуть самовисуванці, яких зробили ставку у штабі БПП, вони поповнять в парламенті резерв позафракційних депутатів. Ними при необхідності "приростет" БПП, як це було під час формування нової коаліції, і, швидше за все, вони будуть підтримувати ключові для президента Петра Порошенка голосування в Раді.

Зараз, згідно з даними ЦВК, в 27 окрузі (Дніпро), поки що перемагає Тетяна Ричкова, у 206 окрузі (Чернігів) лідирує Максим Микитась. Їх обох підтримують в БПП.


У свою чергу у 114 окрузі (Луганська область) лідирує кандидат від партії "Наш край" Сергій Шахов. Цю політсилу пов'язують з першим заступником глави Адміністрації президента Віталієм Ковальчуком.

У 151 окрузі політсила президента розраховувала на самовисуванця Олексія Рябоконя, який користувався підтримкою БПП, але, схоже, що він вибув із боротьби за перемогу.

Однак поки складно бути впевненим в тому, що ставка на самовыдвихенцев спрацює. І якщо цього не відбудеться, може послідувати "чистка" в керівництві штабу БПП. Нагадаємо, зараз його очолює друг і бізнес-партнер президента Ігор Кононенко і його "молодший помічник" нардеп від БПП Сергій Березенко.

"Сергій вів цю кампанію незважаючи на милиці, постійно пропонував додати івентів - то концертик, то ще щось, але з такими бюджетами, як у нього, можна ще стільки ж депутатів у Раду заводити. Йому ще після виборів у Чернігові сказали, що ніколи ніщо не коштувало так дорого Петру Порошенку як кожен голос виборця Березенко", - розповідає один із технологів команди президента.

Але все ж, незважаючи на витрати, компанію з довиборів знову довірили Березенко.

Нагадаємо, РБК-Україна слідкує за підрахунком голосів Центральною виборчою комісією.

Читайте в розділі

Прем'єр-міністр Італії Ренці погодився відкласти відставку до ухвалення бюджету

РФ і Китай заблокували резолюцію ООН про перемир'я в Алеппо

Держбюджет-2017: фракція БПП підтримає необхідні законопроекти

On Top