Рейтинг Б.Обами серед населення США впав нижче 50%.

Субота 21 листопада 2009 10:08

Рівень схвалення президента США Барака Обами серед населення країни впав нижче 50%, повідомило агентство Gallup. За даними соціологічного дослідження, сьогодні діяльність Б.Обами на посту глави держави схвалюють 49% американців.

Gallup нагадує, що різке зниження популярності Б.Обами було зафіксоване в липні-серпні поточного року, коли рейтинг президента опустився з 60% до 53%. На зниження рейтингу, очевидно, вплинули напружена полеміка навколо реформи охорони здоров'я і економічні труднощі країни, відзначає соціологічна служба. Крім того, американці стурбовані величезними державними витратами і дефіцитом федерального бюджету.

За підрахунками Gallup, Б.Обама зайняв 4-у позицію серед президентів США в післявоєнній історії за швидкістю падіння громадської підтримки до рівнів нижче 50% - у Б.Обами це сталося на 10-й місяць після вступу на посаду. Швидше падала популярність лише у Джеральда Форда, Біла Клінтона і Рональда Рейгана.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся