ru ua

Республіканська партія США виключила озброєння України з своєї програми

Республіканська партія США виключила озброєння України з своєї програми Фото: пункт про озброєння для України виключили на вимогу Дональда Трампа

Пункт про надання летального озброєння замінили "належною допомогою"

Республіканська партія США на вимогу представників виборчої кампанії кандидата на пост президента Дональда Трампа виключила зі своєї офіційної програми пункт про надання летального озброєння Україні, передає The Washington Post.

Повідомляється, що на зборах комітету "Республіканської платформи" в Клівленді представники кампанії Трампа та партійні делегати домоглися виключення з офіційної програми пункту про надання летальних озброєнь, замінивши його пунктом про надання "належної допомоги". Пропозицію представників Трампа було успішно проголосовано і внесено в офіційну платформу Республіканської партії США.


Видання також відзначає, що з цього питання позиція виборчої кампанії Трампа суперечить позиції інших лідерів республіканців у сфері зовнішньої політики.

Нагадаємо, раніше держсекретар США Джон Керрі заявив, що над наданням допомоги в обороноздатності Україні працюють 5 країн.