Вирішення екологічних проблем Калуша залежить від відновлення виробництва калійних добрив, - заступник мера
Вирішення екологічних проблем Калуша великою мірою залежить від відновлення виробництва калійних добрив, заявив сьогодні на зустрічі з експертами ООН і ЄС в Івано-Франківську заступник міського голови Калуша Василь Петрів, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми вважаємо, що вирішення екологічних проблем в великій мірі буде залежати від того, чи зможемо ми відновити виробництво калійних добрив", - сказав він. За даними В.Петріва, у Калуші є такі запаси калійних руд, які дозволять виробляти калійні добрива протягом ста років.
Раніше у Калуші виробництво калійних добрив проводило дочірнє підприємство "Калійний завод" ВАТ "Оріана", яке у зв'язку з важким фінансовим становищем у 2001 р. припинило виробництво.
Як повідомлялось раніше, на ліквідацію надзвичайної екологічної ситуації в зоні роботи "Калійного заводу" у Калуші необхідно 3,5-4 млрд грн.