ua en ru

Рішення про перехід до другої фази введення безвізового режиму з ЄС буде ухвалено 23 червня, - МЗС України

Рішення про перехід до другої фази введення безвізового режиму з Євросоюзом буде прийнято 23 червня.

Рішення про перехід до другої фази введення безвізового режиму з Євросоюзом буде прийнято 23 червня. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник міністра закордонних справ України Андрій Олефіров, передає кореспондент РБК-Україна.

"Найближчим часом, 23 червня очікується схвалення Радою ЄС, якому Європейська комісія рекомендувала прийняти рішення про перехід до другої фази. Після цього ми будемо працювати з нашими європейськими партнерами щодо того, щоб в Україну як можна швидше прибула перша група експертів для перевірки впровадження рекомендацій", - сказав Олефіров.

Він підтвердив інформацію про те, що у разі прийняття рішення про перехід до другої фази, біометричні паспорти почнуть вводити з 1 січня 2015 р.