Репресії РФ в Криму проти кримських татар продовжаться з новою силою, - адвокат

НовиниПолітика    29.09.2016 - 17:28
Фото: Микола Полозов
Фото: Микола Полозов

Причиною цього адвокат називає остаточну заборону Меджлісу

Репресії Російської Федерації в Криму щодо кримських татар продовжаться з новою силою. Про це у Facebook написав адвокат Микола Полозов, коментуючи рішення Верховного суду РФ про заборону Меджлісу.

"Це означає одне: репресії російської влади у Криму щодо кримських татар продовжаться з новою силою. Під основний удар молота репресій потраплять члени цього представницького органу кримських татар, які залишилися в Криму", - заявив він.

Він також додав, що вже другий рік влада РФ утримує в СІЗО заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза. Крім того, триває кримінальна справа стосовно іншого заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова.

"Немає ніяких сумнівів, що скоро їх долю розділять і інші члени Меджлісу. У зоні ризику також і ті, хто має з ними контакти і спілкування, ті, хто висловлює активну особисту позицію, відмінну від думки російської влади і кримських колабораціоністів. Далі буде тільки гірше", - написав він.

 

Як я і казав раніше, Верховний Суд РФ залишив у силі рішення щодо заборони Меджлісу кримськотатарського народу на терито...

Опубліковано Nikolai Polozov 29 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сьогодні Верховний суд РФ підтвердив заборону на діяльність Меджлісу.

On Top