Renaissance Securities знизила частку в російській РТС на 2,4 п.п. - До 2,61% акцій

Компанія Renaissance Securities Limited (Кіпр) знизила частку належних їй звичайних акцій ВАТ "Фондова біржа РТС" (Росія) з 5,01% до 2,61%, говориться в повідомленні біржі, передає РБК.
Це не перші зміни в складі акціонерів РТС і їх часток у поточному році.Раніше повідомлялося, що Renaissance Securities збільшила частку належних їй звичайних акцій ВАТ "РТС" з 2,13% до 8,58%. Компанія Quim Enterprises Limited наростила частку в РТС з 2,55% до 5,01%.
Раніше в березні 2011 р. ТОВ "Е-Трейд Капітал" придбало 7,93% акцій ВАТ "Фондова біржа РТС". У жовтні 2009 р. ФСФР анулювала у цій компанії ліцензію профучасників ринку цінних паперів на підставі заяви самої компанії, а також з-за невиконаних зобов'язань. У серпні 2010 р. ліцензія компанії була відновлена.
У лютому 2011 р. "Ощадбанк" придбав звичайні акції біржі РТС у кількості 8 млн 990 тис. штук, що становить 5,618% від голосуючих акцій біржі РТС."Ощадбанк" розглядає дане придбання як довгострокову перспективну інвестицію, яка дозволить у майбутньому отримати суттєвий приріст вартості ", - говорилося в повідомленні кредитної організації. Рішення про входження банку в капітал РТС правління" Ощадбанку "прийняло 18 лютого 2011
Федеральна служба з фінансових ринків Росії (ФСФР) 21 січня 2011 зареєструвала додатковий випуск звичайних акцій ВАТ "Фондова біржа РТС", що розміщуються шляхом конвертації при дробленні акцій. Обсяг випуску становить 159 млн 999,9 тис. цінних паперів номінальною вартістю 1 крб. В кінці грудня 2010 акціонери біржі РТС прийняли рішення про проведення додаткової емісії своїх акцій для подальшого розміщення на відкритому ринку (IPO). Згідно з рішенням акціонерів, у разі дроблення звичайних акцій біржі, в результаті якого кожна акція номіналом 100 руб. конвертується в 100 акцій номіналом 1 руб., і кількість оголошених звичайних акцій збільшується до 160 млн штук, на відкритому ринку розміщується 47 млн 999 тис. 970 акцій товариства.
У кінці січня - початку лютого 2011 акціонери РТС і інший основний російської біржі - ММВБ досягли принципової домовленості про злиття. Згідно з домовленістю, акції РТС будуть викуповуватися акціонерами ММВБ виходячи з оцінки вартості біржі в 1 млрд 150 млн дол. ММВБ оцінюється в 3 млрд 450 млн дол. Частина вартості акцій РТС буде оплачуватися коштами, а частину - часткою в об'єднаній біржі. При цьому грошима буде оплачуватися 35% вартості акцій РТС, інші 65% будуть обмінені на акції об'єднаної компанії.
Група РТС - вертикально інтегрована структура, в яку входить організатор біржової торгівлі і комплекс пост-трейдингової обслуговування. В даний час до групи РТС входять ВАТ "Фондова біржа РТС", НП РТС, ЗАТ "Кліринговий центр РТС", НКО "Розрахункова палата РТС", ЗАТ "Депозитарно-Клірингова Компанія", ВАТ "Українська біржа", АТ "Товарна біржа "ЄТС", ВАТ "Санкт-Петербурзька біржа" і ТОВ "РТС-тендер".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся