Після реформування в Раді збільшиться кількість пленарних засідань, - Парубій

Після реформування в Раді збільшиться кількість пленарних засідань, - Парубій
Фото: голова Верховної Ради України Андрій Парубій розповів, як буде реформуватися парламент

Така форма роботи сприятиме збільшенню функцій контролю парламенту за урядом


Реформа Верховної Ради України передбачає збільшення кількості пленарних засідань парламенту і більш тісну взаємодію з урядом. Про це повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій в ефірі ток-шоу "Свобода Слова" в понеділок, 6 червня, передає "112 Україна".

"Це введення так званих змішаних тижнів - коли депутати працюють не тільки в пленарному режимі, але і працюють в комітеті - це в середу, - і працюють один день у парламентських слуханнях - в п'ятницю. Але кількість пленарних тижнів збільшується - до трьох в місяць. Вводяться дебати з урядом, щоб це був не одну годину в п'ятницю, наприкінці робочого дня, коли депутатів в залі трохи, а три години в понеділок", - сказав Парубій.


За його словами, така форма посприяє збільшенню функцій контролю парламенту за урядом, а також покращить комунікацію між двома держорганами.

"Така форма роботи може створити передумови для того, щоб законопроекти, які вносяться на розгляд парламенту, були проговорені, і функція контролю верховної ради, безумовно, зросте", - зазначив голова парламенту.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко заявив, що децентралізація в 2016 році збільшить надходження до місцевих бюджетів в 110 млрд гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся