Реформування українських залізниць завершиться на раніше 2019 р., - "Укрзалізниця"

Програма реформування українських залізниць завершиться не раніше 2019 року. Про це сьогодні в Одесі повідомив начальник головного комерційного управління ДП "Укрзалізниця" Юрій Меркулов, передає прес-служба "Укрзалізниці".

За його словами, спочатку за основу було взято декілька моделей. "Спочатку ми думали про розділення державних залізничних підприємств, потім про їх інтеграцію і зараз зупинилися на останньому, - відзначає Меркулов. - Тобто акціонерне товариство буде власником інфраструктури і одночасно буде перевізником. За такою моделлю працюють французькі, бельгійські і російські залізниці".

Нагадаємо, 29 травня в рамках транспортного тижня в Одесі проходила міжнародна науково-практична конференція "Проблеми державного залізничного транспорту". У дискусії взяли участь, як провідні науковці, так і керівництво Міністерства інфраструктури України, ДП "Укрзалізниця", Міністерства транспорту Російської Федерації, Організації співпраці залізниць (ОСЗД) та ін.

Нагадаємо, з вартості квитків на швидкісні потяги можуть прибрати ПДВ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся