Реформа місцевого самоврядування може бути закінчена вже у 2017 р., - голова профільного комітету

Якщо цього року Президент України Віктор Янукович підпише указ про концепцію реформування місцевого самоврядування, то є всі шанси, що вона буде реалізована до кінця 2017 р. Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Давид Жванія, повідомляє його прес-служба.

"У концепції прописані чіткі плани реалізації реформи. Ми не маємо їх затягувати на десятиліття. Ця реформа на часі, і її реально закінчити вже у 2017 році", - сказав Жванія.

Він також не виключає, що у разі підписання концепції, Рада Європи всіляко сприятиме якомога швидшому втіленню її в життя та надасть фінансову підтримку.

"В результаті ми отримаємо децентралізацію влади, передачу повноважень на місця, бездефіцитність місцевих бюджетів. Влада буде на відстані витягнутої руки. Це те, заради чого зараз варто докласти максимум зусиль", - підкреслив голова комітету.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся