Red Wings виплатить 65,8 тис. дол. за кожного загиблого і 32,9 тис. дол. за кожного постраждалого в аварії Ту-204 в РФ

НовиниНадзвичайні події    30.12.2012 - 18:45

Авіакомпанія Red Wings, чий літак Ту-204 зазнав аварії 29 грудня 2012 р. в московському аеропорту Внуково, виплатить по 2 млн руб. (65,8 тис. дол.) за кожного загиблого і по 1 млн руб. (32,9 тис. дол.) за кожного постраждалого в аварії. Про це заявив генеральний директор Red Wings Леонід Іцков в ході засідання комісії Міністерства транспорту РФ зі сприяння у ліквідації наслідків авіаційної події з літаком Ту-204 ЗАТ "Ред Вінгс", наданню допомоги потерпілим і сім'ям загиблих.

Авіакомпанія також візьме на себе всі витрати на ритуальні послуги, лікування і подальшу реабілітацію потерпілих.

Як повідомлялося раніше, страхові виплати складуть 10 тис. дол. за кожного загиблого і потерпілого.

Нагадаємо, вчора ввечері в аеропорту Внуково зазнав катастрофи літак Ту-204 авіакомпанії Red Wings. Після приземлення повітряне судно, пробігши злітно-посадочну смугу, викотилося за концевую смугу безпеки, розвалилося на три частини і загорілося. Одна частина фюзеляжу впала на Київське шосе, в результаті чого тимчасово було припинено рух у бік Московської області. В даний час пошуково-рятувальні роботи на місці катастрофи завершені. Фахівці проводять аналіз даних бортових самописців.

Літак повертався з чеського Пардубіце у Внуково після виконання чартерного рейсу. За фактом авіакатастрофи порушено кримінальну справу за ч.3 ст.263 Кримінального кодексу РФ (порушення правил безпеки руху і експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності до смерті двох або більше осіб).

 

Читайте також: Янукович висловив співчуття у зв'язку з катастрофою літака Ту-204 в аеропорту "Внуково"

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top