Реал - Севілья: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Реал - Севілья: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії Фото: "Реал" - "Севілья"

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу "Реал" - "Севілья" розпочнеться РБК-Україна в 21:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

Мадридський клуб вже практично втратив шанси на чемпіонський титул, але "зливати" матчі проти таких принципових суперників не буде.

20 березня, 21:30
Мадрид, "Сантьяго Барнабеу"
"Реал" - "Севілья" 4:0
Гол: Бензема, 6, Роналду, 64, Бейл, 67, Хесе, 86
Реал: Навас, Данило, Варан, Начо, Марсело, Каземіро, Кроос, Модріч, Бейл, Роналду, Бензема
Севілья: Ріко, Тремулінас, Коке, Рамі, Колодзейчак, Кристофоро, Іборра, Фигейраш, Крыховяк, Ескудеро, Гамейро

Звучить фінальний свисток

86 хв. ГОЛ! Хесе, граючи на краю офсайду, робить рахунок ще більш непристойним.

85 хв. НАВАС! Тягне він удар з центру штрафного від Гамейро!

81 хв. Ви здивуєтеся, але відбулася заміна - Іско вийшов замість Бензема.

76 хв. Ще одна заміна - Родрігес замість Каземіро.

72 хв. Маріано Муниес виходять замість Іборри і Кристофоро.

70 хв. Хесе з'явився у грі на місці Бейла.

67 хв. Бейл! Бензема перекинув воротаря і Гарет спокійно пробив по порожніх воротах!

64 хв. Виправляється Кріштіано за пенальті і забиває! Після прострілу зліва Роналду відзначився!

60 хв. Поперечина рятує Севілью після удару Бейла головою!

58 хв. Роналду сильно б'є вище воріт!

Реал - Севілья: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії58 хв. Рейес збиває Модріча в штрафній! Пенальті!

Реал - Севілья: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії54 хв. Каземіро грає грубо в центрі поля.

Реал - Севілья: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії46 хв. Рейес вийшов замість Фигейраша.

Матч поновився

Кінець першого тайму

35 хв. Знову дали пробити Бензема. В цей раз Карім бив з лінії штрафного прямо в руки Ріко.

27 хв. Гамейро б'є в лівий кут - Навас дістає!

26 хв. Варан збиває в своїй штрафній Рамі! Пенальті!

21 хв. Бензема ще раз пробив головою в руки Ріко - тепер після подачі кутового.

16 хв. Штанга! Бейл пробив здалеку - Ріко дістав!

13 хв. Тисне Реал! Роналду отримав м'яч у штрафному Севільї і прострілював, але робив це з офсайду.

6 хв. БЕНЗЕМА! Бейл виконав хороший простріл і француз відкриває рахунок у матчі!

3 хв. Тремулінас подавав у штрафну Реала і влучив м'ячем у поперечину!

Старт поєдинку

Мадридський клуб досить несподівано йде на третьому місці в чемпіонаті Іспанії. Відставання від "Барселони" у 12 очок практично нереально скоротити. А ось змістити "Атлетіко" з другої позиції можна. Після провалу в домашній грі з "матрацниками" "Реал" виграв чотири матчі поспіль із загальним рахунком 14:3. При цьому, команда Зідана пробилася до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів, де зіграє з "Вольфсбургом".

В цей же час "Севілья" поступово підкрадається до четвірці , відстаючи від лігочемпіонівській позиції "Вільяреал" на 5 очок. У першому матчі між командами натхненна гра Коноплянки допомогла севільцам, що показує тоді дуже середній футбол, виграти 3:2. Зараз українця на полі не буде - він заліковує травму. Але самовіддачі інших гравців повинно вистачити, щоб надати "Реалу" гідний опір.

Головний тренер "Севільї" Унаї Емері:

"Що може бути краще, ніж кинути виклик господарям на "Бернабеу"? Ми хочемо на рівних конкурувати з ними, і в неділю у нас буде такий шанс. Травми - частина футболу, але мої підопічні показали, що у нас є гравці, які можуть продемонструвати потрібний рівень гри".