"Реал" розгромив "Ювентус" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

"Реал" розгромив "Ювентус" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Фото: "Ювентус" - "Реал" (twitter.com/realmadrid)

Матч завершився з рахунком 3:0

Мадридський "Реал" впевнено переграв туринський "Ювентус" в першому чвертьфінальному поєдинку Ліги чемпіонів. Матч відбувся у Турині і завершився з рахунком 3:0.

Роналду відкрив рахунок на самому початку матчу. "Ювентус" не відразу відійшов від удару, зумівши перехопити ініціативу лише до середини тайму. Туринці добре атакували, мали не один шанс, але ближче до успіху були гості. Що і підтвердилося в другому таймі.

Після перерви Кріштіану оформив дубль, ще один гол з передачі португальського форварда забив бразильський захисник Марсело. З 66 хвилини "Ювентус" грав удесятьох після того, як другу жовту картку отримав аргентинський нападаючий Пауло Диба.

Такий результат дає величезну фору мадридцям у повторній домашній зустрічі, яка відбудеться 11 квітня в Мадриді.

Нагадаємо, Роналду отримав відпочинок перед матчем Ліги чемпіонів з "Ювентусом", пропустивши матч 30 туру чемпіонату Іспанії проти "Лас-Пальмаса".