Реал - Легія: онлайн-трансляція матчу

НовиниСпорт    18.10.2016 - 21:36

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу "Реал" - "Легія" розпочнеться РБК-Україна у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол".

Мадридський "Реал" вдома буде приймати польську "Легію", яка дуже давно не грала на такому високому рівні.

18 жовтня, 21:45
Мадрид, "Сантьяго Барнабеу"
5:1, Гол: Бейл, 16, Марсело, 19, Аусенсио, 37, Васкес, 68, Мората, 85 - Радович, 21 (пен)
Склад: "Реал": Навас, Данило, Пепе, Варан, Марсело, Аусенсио, Кроос, Родригес, Бейл, Бензема, Роналду "Легия": Маларш, Хлушек, Ржечничак, Червински, Бережински, Моулин, Йодолвец, Кахарчик, Оджиджа-Офое, Гильерме, Радович

Реал - Легія, онлайн-трансляція

Мадриская команда після великої перемоги в чемпіонаті Іспанії готується приймати поляків, які не просто ще не набирали очки в Лізі Чемпіонів, але навіть не змогли хоч один раз вразити ворота суперника. Матч "Боруссії" "Легія" програла 0:6, "Спортингу" поляки поступилися 0:2.

Звичайно, у футболі всегд є шанс на сенсацію. Але чекати її в поєдинку відвертого аутсайдера і володаря трофею кращої команди Європи не варто. Навіть враховуючи той факт, що у "Легії" перед поїздкою в Мадрид змінився тренер.

В кінці вересня клуб очолив місцевий фахівець Яцек Магера. З приходом нового наставника, гра команди трохи покращилася - "Легія" виграла обидва матчі на внутрішній арені. Що може втішати варшавських уболівальників, але не сильно обнадіювати.

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан:

"Я вже говорив, що фізично ми готові. Коли ми починаємо гру, то повинні розуміти, що слабких суперників немає і не повинні допускати думки, що нам вдасться з легкістю виграти. Реал повинен у всіх матчах грати на високому рівні. Це я намагаюся донести до гравців. Зараз всі футболісти зосереджені. Наше завдання — повернутися на переможну стежку, і для цього ми докладемо всі зусилля".

23:35

Кінець матчу

23:27

85 хв. ГОЛ! Мората отримав м'яч в штрафній "Легії" і пробив в кут!

23:23

84 хв. Замість Мулина вийшов Купчински.

23:22

80 хв. Замість Аусенсио на поле виходить Ковачич.

23:15

75 хв. У Легії замість Гільєрме і Радовича виходять Казайшвили і Ніколіч.

23:10

68 хв. ГОЛ! ВАСКЕС! Роналду відмінно подав м'яч у штрафний майданчик, і молодий Васкес вбив м'яч у ворота!

23:06

65 хв. А Мората поміняв Бейла.

23:05

63 хв. Васкес виходить замість Родрігеса.

22:57

56 хв. Гільєрме спробував пробити здалеку - м'яч пройшов вище воріт.

22:52

52 хв. Мулін грубо збив Родрігеса - жовта картка.

22:50

49 хв. Маларш рятує Легію від голу після удару Бензема з центру штрафного майданчика.

22:31

Перерва

22:22

37 хв. ГОЛ! Роналду відмінно прийняв м'яч у штрафному Легії, скинув під удар Асенсио, який і відправив м'яч у ворота.

22:20

36 хв. Кухарчик отримав м'яч в чужій штрафній і пробив трохи вище воріт.

22:15

30 хв. Добре бив Аусенсио з лінії штрафного, але трохи не влучив по воротам.

22:13
22:07

21 хв. ГОЛ! Радович заробив, а потім і сам реалізував пенальті!

22:05

19 хв. ГОЛ! Бензема віддав назад Марсело, той пробив, м'яч зачепив захисника і влетів у ворота.

22:01

17 хв. ГОЛ! Бейл спокійно змістився з м'ячем і сильно пробив низом.

21:57

12 хв. Штанга рятує Реал! Оджиджа-Офое бив з лінії штрафної!

21:52

7 хв. Бейл отримав шанс забити, але пробив у захисника після відмінного пасу Роналду.

21:49

3 хв. Реал з самого початку поєдинку забрав м'яч собі.