Реал - Атлетико: онлайн трансляція (рахунок 3:0)

Реал - Атлетико: онлайн трансляція (рахунок 3:0) Фото: Реал Атлетіко онлайн трансляція

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію поєдинку

"Реал" - "Атлетіко" проведуть перший півфінальний матч Ліги чемпіонів. Онлайн-трансляція поєдинку почалася на РБК-Україна о 21:30, а дивитися матч можна на каналі "Футбол 1". На думку букмекерів, у даному поєдинку перевага на боці "королівського клубу".

2 травня, 21:45
Іспанія, Мадрид, Стадіон "Сантьяго Бернабеу"

Стартові склади:

"Реал": Навас, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело, Модріч, Крос, Каземіро, Іско, Роналду, Бензема.

"Атлетіко": Хмар, Луїс Феліпе, Годін, Савич, Лукас, Габі, Сауль, Коке, Карраско, Грізманн, Гаймейро.

90 + 3 хв. Матч закінчено "Реал" знищив "Атлетіко" завдяки хет-трику кріштіану Роналду.

alt

90 хв. Три хвилини додав арбітр.

86 вмп. ГОООЛ І ХЕТ-ТРИК КРІШТІАНУ! Португалець реалізував десятиметровий удар, пробивши низом по центру.

alt

82 хв. "Атлетіко" майже в повному складі на половині поля господарів.

77 хв. Зідан випускає швидкого Лукаса замість втомленого Бензема. Більше замін у цьому матчі не буде.

73 хв. ГОООЛ! Кріштіану Роналду робить дубль. Бензема пробив м'яч на Роналду, а той потужним ударом пробив наскрізь Яна Хмари.

alt

72 хв. Коке зі штрафного прострілив м'яч у воротарський майданчик

71 хв. Роналду порушує правила і Філіпе Луїс заробляє штрафний удар.

68 хв. В команді "Реал" заміна. Замість Іско на полі з'являється Асенсио .

65 хв. Незграбно будують атаки футболісти "Атлетіко". Бачачи, що не виходить протиснутися через лівий фланг, вони починають просто закидати м'яч вперед на удачу. Але та не приходить.

58 хв. Ще одна заміна у складі "Атлетіко". Сауль йде, Гайтан з'являється на полі.

57 хв. Тактична заміна. Кевін Гамейро йде з поля і його замінить Фернандо Торрес.

51 хв. Тренер "Реала" Дієго Сімеоне нервує.

alt

48 хв. Жовту отримує Іско за удар по ногах Лукасу. Перше попередження у господарів.

46 хв. Розпочався другий тайм!

45 + 1 хв. Перший тайм завершено.

45 хв. Одну хвилину доданого часу призначив арбітр.

41 хв. "Атлетіко" отримує право на кутовий.

40 хв. Кутовий біля воріт "Реала". Серхіо Рамос перестрибує Година і виносить м'яч зі штрафної. М'яч у "Реала".

32 хв. Вкрай неточно б'є Годин після подачі Гризманна зі стандарту у бік штрафного. М'яч летить високо на трибуни.

29 хв. Який момент! Бензема не влучає у ворота. Поруч з "дев'яткою" пролітає м'яч після акробатичного удару француза через себе.

24 хв. Модріч не влучає у ворота. Поруч зі штангою пролітає м'яч після забійного удару хорвата з-за меж штрафного майданчика.

22 хв. Коке подає кутовий. Бензема виграє боротьбу у повітрі у штрафному майданчику. Француз відтягнувся глибоко тому, щоб допомогти своїй команді відбитися.

15 хв. "Атлетіко" важко переживає наслідки пропущеного м'яча.

10 хв. ГОООЛ! Кріштіану забиває. Стримати "Реал" на початку матчу не вдалося. Каземіро рикошетом від газону знову запулил м'яч у бік центру штрафного, а там Роналду вистрибує і пробиває головою.

alt

6 хв. Перший гострий момент! Карім Бензема примудрився не потрапити в порожні ворота.

1 хв. Звучить стартовий свисток, поїхали.

alt

У півфіналі Ліги чемпіонів УЄФА в суперники "Реалу" дістався більш ніж знайомий суперник. Чинним володарям кубка протистоїть "Атлетіко", з яким "королівський клуб" веде боротьбу в іспанській першості. Команда Дієго Сімеоне у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії займає третю позицію і відстають від лідерів на 10 очок.

У чвертьфіналі мадридський "Реал" впевнено розібрався з "Баварією" (2:1, 4:2 у додатковий час), "Атлетико" ж впорався з англійським "Лестером" (1:0, 1:1).

Майбутній півфінал стане восьмим і дев'ятим протистоянням "Реала" та "Атлетіко" на європейській арені.

Якщо саме "Реал" стане тією командою, яка виграє бажаний трофей в Кардіффі, 3 червня, то йому підкориться історичне досягнення. Адже в епоху Ліги чемпіонів (з сезону 1992/93) жодному клубу не вдавалося перемагати в головному єврокубку два роки поспіль.

Мадридське дербі - одне з найцікавіших протистоянь не тільки в Іспанії, але і у всьому світі. Єврокубкові матчі між командами завжди були напруженими і повними драматизму.