Реал - Атлетико: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Реал - Атлетико: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів Тижнем раніше команди один одному не забили

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію матчу Ліги Чемпіонів

У дуже наполегливому матчі мадридський "Реал" зумів обіграти "Атлетіко" і вийти в півфінал а Ліги Чемпіонів.22 квітня, 21:45

Мадрид, "Сантьяго Барнабеу"
Реал - Атлетико, 1:0
Гол: Чичарито, 87
Реал:
Касільяс, Карвахаль, Пепе, Варан, Коентрау, Серхіо Рамос, Кроос, Джеймс Родрігес, Іско, Хав'єр Ернандес, Роналду
Атлетіко: Облак, Хуанфран, Міранда, Годін, Гамес, Тьягу, Арда Туран, Коке, Сауль Ньигес, Грізманн, Манджукіч

Все. Реал в півфіналі

Реал - Атлетико: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів90+2 хв. Здають нерви в такому матчі у Коку і свіжого Арбелоа.

Реал - Атлетико: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів90 хв. Арбелоа і Хесе виходять замість Коентрау та Чічаріто.

Реал - Атлетико: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів87 хв. ГООООЛ! Родрігес увійшов у штрафну, віддав на Роналду, який відкотив на Чічаріто, а той спокійно відправив м'яч у ворота!

Реал - Атлетико: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів85 хв. Хіменес виходить замість Тіаго.

80 хв. АХ! Родрігес розвернувся з м'ячем у чужому штрафному, пробив, але м'яч пройшов поруч зі штангою

Реал - Атлетико: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів76 хв. Туран отримує другу жовту і закінчує для себе гру! Дуже грубо зіграв проти Рамоса.

Реал - Атлетико: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів74 хв. Рауль Гарсія грубо зіграв у боротьбі з Вараном.

69 хв. Ай, Коке... Відмінний пас в штрафний виконав Гарсія і Коке повинен був нормально пробити головою, але до нього вийшов лише слабкий тичок.

Реал - Атлетико: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів65 хв. Замість Гризманна виходить Гарсія.

59 хв. Після подачі з кутового Варан бив головою, але удар прийшовся в Облака.

54 хв. Продовжує володіти ігровою ініціативою Реал. Але Атлетіко діє дуже зібрано.

49 хв. Якийсь неймовірний пас видав Кроос в штрафну на Чічаріто, який пробивав по воротах, але трохи в них не потрапив.

Реал - Атлетико: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів46 хв. Габі виходить на поле. Ньигес закінчив гру.

Продовжуємо стежити за мадридським дербі

Перерва

44 хв. Ян Облак!!! Кріштіано вивалився один на один, але голкіпер врятував свою команду!

43 хв. Реал набагато більше володіє м'ячем, але пройти оборону Атлетіко їм важко. Всім важко.

38 хв. Відмінно подав Родрігес з штрафного, але не менш чудово зіграв на виході Облак.

32 хв. Настала черга Облака грати - він відбив удар Роналду.

30 хв. Ух! Коке непогано пробив по центру, але в гру увійшов Касільяс

26 хв. Хороший штрафний заробив Роналду, який не кращим чином пробив Родрігес.

20 хв. Вдалося Атлетіко несильно затиснути подачами Реал. Але жодного удару поки немає.

13 хв. Чічаріто опинився на ударній позиції, але його удар вийшов дуже неточним.

10 хв. Роналду непогано приклався по м'ячу здалеку, але Туран заблокував удар.

5 хв. Досить багато боротьби в грі. Особливо, з боку гравців "Атлетіко".

Стартував матч

"Реал" і "Атлетико" зустрінуться у восьмий раз з часів фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2014 року. На кону стоїть путівка в півфінал. "Реал" обіграв "Атлетіко" (4:1) у першому за 59 років фіналі головного єврокубка з участю двох команд з одного міста і здобув рекордний десятий Кубок чемпіонів.

Перший півфінальний матч на "Вісенте Кальдерон" завершився нульовою нічиєю. У поточному сезоні "матрацники" ще жодного разу не програли "вершковим".

У торішньому фіналі "Реалу" довелося відіграватися після того, як на 36-й хвилині Дієго Годін вивів вперед "Атлетіко". Серхіо Рамос зрівняв рахунок на третій компенсованій хвилині, після чого команда Карло Анчелотті розбила суперника в додатковий час. По м'ячу забили Гарет Бейл, Марсело і Кріштіану Роналду, для якого гол у фіналі став 17-м в одному розіграші. Таким чином, португалець встановив новий рекорд турніру. Анчелотті втретє виграв Лігу чемпіонів в якості тренера.

Мадридці беруть участь у чвертьфіналі Ліги чемпіонів уп'яте поспіль. У попередніх чотирьох сезонах вони незмінно проходили далі, а в дев'яти своїх останніх чвертьфіналах головного єврокубка перемагали вісім разів. "Вершкові" можуть стати першою командою, котра захистила трофей в епоху Ліги чемпіонів. "Атлетико" в сьомий раз пробився у чвертьфінал Кубка європейських чемпіонів і постарається в п'ятий раз вийти в півфінал.

Головний тренер "Реала" Карло Анчелотті:

"Цей матч не повинен бути більш складним, ніж перший. Ми граємо на своєму полі, і у нас є шанс вийти в півфінал. Матч важливий для всіх: для клубу, для гравців, і для вболівальників. У нас є можливість знову дійти до фіналу. Виходу на поле заслуговують всі футболісти. Вони мотивовані і знаходяться в хорошій формі".

Головний тренер "Атлетіко" Дієго Сімеоне:

"Ми хочемо сповна насолодитися майбутньою грою, частіше брати участь у таких матчах, оскільки це досить велика рідкість. Не можна сказати, що команди відчувають величезний тиск - справа у відповідальності. Думаю не про травму Модріча, а про те, як ми можемо досадити "Реалу". Ми зосереджені тільки на своїй грі".