Реал - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Мадридський "Реал" у Мадриді обіграв туринський "Ювентус", чим практично забезпечив собі вихід у плей-офф Ліги Чемпіонів. На гол Льоренте мадридці відповіли дублем Роналду.

23 жовтня, 21:45
Мадрид, "Сантьяго Фіналу"
Реал - Ювентус, 2:1
Гол:
Роналду, 4, 28 (з пенальті) - Льоренте, 22
Реал: Касільяс, Пепе, Рамос, Марсело, Арбелоа, Хедіра, Модріч, Ді Марія, Ильяраменди, Роналду, Бензема
Ювентус: Буффон, К'єліні, Касерес, Огбонна, Барцальї, Погба, Маркізіо, Пірло, Відаль, Тевес, Льоренте

Звучить фінальний свисток. Мадрид на голову вище нинішнього "Юве".

Реал - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів89 хв. Серхіо Рамос зірвав контратаку "Ювентуса" фолом на Асамоа.

85 хв. Бонуччі віддав класний пас зі своєї половини поля на вихід на ворота Джовінко, але нападник занадто багатьох спробував обіграти.

82 хв. Дуже спокійно і впевнено проводить час "Реал" на половині поля "Юве".

Реал - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів79 хв. І тут же Мората поміняв чудового сьогодні Ді Марію

Реал - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів79 хв. Модріч зрубав Погба, а Касерес занадто активно просив покарання для хорвата.

А в Леверкузені зовсім сумно... "Байєр" вже 4 голи забив у ворота П'ятова.

75 хв. Роналду скинув під удар Марсело з лінії штрафного, але від того м'яч полетів вище воріт.

Реал - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів72 хв. А замість Ильярраменди з'явився Іско.

70 хв. І відразу демонструє свою бойову готовність Джовінко! Дальній удар у лівий нижній кут насилу дістав Касільяс.

Реал - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів69 хв. А у "Юве" Джовінко вийшов замість Огбонны.

Реал - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів67 хв. Замість Каріма Бензема виходять 100 млн євро, тобто, Гарет Бейл.

63 хв. Відаль увійшов у штрафну і з усієї сили встромив ногу в газон, після чого впав і став люто випрошувати пенальті. Виглядало смішно.

60 хв. Ді Марія видав просто феноменальний пас на хід Арбелоа, який прострілив в центр на Бензема, але Карим з метра не потрапляє по порожніх воротах. О, як!

Реал - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів59 хв. Цікаво... Пірло залишає поле, замість нього виходить Асамоа.

58 хв. Симпатично подавав зі штрафного Роналду, але захисники з цим наскоком впоралися.

А тим часом, Рольфес впевнено реалізував пенальті і зробив рахунок у матчі "Байєр" - "Шахтар" 2:0.

54 хв. Впевнено володіє м'ячем "Реал" на половині поля суперника. Після видалення "галактікос" це робити ще простіше.

Реал - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів50 хв. Бонуччі змінює Льоренте. Реагує на події Антоніо Конте.

Реал - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів48 хв. К'єліні отримує червону картку за те, що зупинив прорив Роналду в штрафну!

47 хв. Небезпечно біля воріт "Реала"! Касільяс випередив Погба у боротьбі за подачу з центру поля.

Перерва

45+1 хв. Дограють тайм команди. Не хочуть носиться по полю так, як вони робили це всю першу половину.

43 хв. Отримав невелике ушкодження Артуро Відаль - підліковують чилійця, п'ють водичку футболісти, розминається Гарет Бейл.

41 хв. Знову Роналду в центрі уваги! Бензема пасом на лінію штрафного відкотив під удар Кріштіано, але для третього року не вистачило кількох сантиметрів.

37 хв. Роналду бив головою після подачі кутового, але й Буффон встиг зреагувати на удар, та й Кріштіано порушив правила в атаці.

33 хв. Пірло з близької відстані не влучив по воротах! Правда, з гострого кута пробивав легендарний італієць.

32 хв. Довго "Ювентус" насідав на оборону "Реала", але створити небезпечний момент поки не вдається.

Реал - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів28 хв. І Роналду ударом у верхній кут робить рахунок 2:1!

27 хв. Суддя ставить пенальті за те, що К'єліні при подачі штрафного руками поклав на газон Рамоса.

25 хв. Модріч після пасу Роналду увійшов в штрафну і неточно пробив по воротах.

А "Шахтар" пропустив перший гол від "Байєра" - забив Кісслінг.

Реал - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів22 хв. А ось і гол у відповідь! Касерес подав з правого флангу, Погба дістав м'яч на дальній штанзі і скинув в центр, а там Льоренте в падінні переправив м'яч у сітку!

20 хв. Тевес небезпечно бив з меж штрафного, але трохи неточно.

Реал - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів19 хв. Ильярраменди зрубав в центрі поля суперника.

16 хв. Касерес пробив здалеку - повз ворота. Пристрілюється "Юве".

14 хв. Небезпечний штрафний виконував Пірло, але після прострілу справа К'єліні непогано пробив з гострого кута.

10 хв. Серхіо Рамос з досить далекої відстані вдарив по воротах ударом через себе. Буффон з цим ударом легко впорався.

8 хв. Класні швидкості показують команди! Швидко і яскраво проходиться центр поля.

Реал - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів4 хв. Ось так початок! Роналду елегантно переграв Буффона і з гострого кута відправив м'яч від штанги у ворота, після шикарного пасу від Ді Марії!

2 хв. Маркізіо класно пробив здалеку, але Касільяс дістав м'яч!

Буффон заколов волосся, а значить, матч можна вважати стартував!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо онлайн трансляцію матчу Ліги Чемпіонів між "Реалом" і "Ювентусом".

У групі перед грою "Реала" з "Ювентусом" команди розташувалися в такому порядку:

1. Реал - 2 перемоги - 6 очок
2. Ювентус - 2 нічиї - 2 очки
3. Копенгаген - 1 нічия, 1 поразка - 1 очко
4. Галатасарай - 1 нічия, 1 поразка - 1 очко

"Реал" та "Ювентус" зіграли між собою 14 ігор. І жодного разу не було в їх протистоянні нічиї. У кожного по 7 перемог. Лише мадридці забили на 3 голи більше, ніж "Ювентус" - 15-12 на користь "Реала".

Востаннє команди зустрічалися між собою в груповому етапі Ліги Чемпіонів сезону 2008/2009. І тоді підсумкова перевага була повністю на боці італійців. Вони виграли завдяки дублю Дель П'єро в Мадриді 2:0. І в Турині здобули перемогу 2:1 - голами відзначилися той же Дель П'єро з Амаурі у "Юве" і ван Ністелрой у "Реала".

В останньому турі Прімери "Реал" впевнено впорався з "Малагою". За "галактікос" відзначилися Ді Марія і Роналду. А "Ювентус" забив у першому таймі у ворота "Фіорентини" два голи (Тевес і Погба), але у другій половині несподівано пропустив чотири рази - хет-трик Россі і точний удар Хоакіна.

Додамо, що РБК-Україна також проведе онлайн трансляції матчів "Байєр" - "Шахтар" і ЦСКА - "Манчестер Сіті".