"РБ Лейпциг" обіграв "Марсель" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи

"РБ Лейпциг" обіграв "Марсель" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи Фото: "Лейпциг" - "Марсель" (twitter.com/DieRotenBullen)

Єдиний гол на свій рахунок записав Тімо Вернер

Німецький "РБ Лейпциг" на своєму полі здолав французький "Масрель" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи. Зустріч проходила на стадіоні "Ред Булл Арена" і завершилася перемогою господарів з рахунком 1:0.

Результат зустрічі вирішив єдиний гол Вернера на останній доданій хвилині першого тайму. Форсберг отримав м'яч в центрі поля, прибрав опонента і прорвався по центру, далі пішла передача на правий фланг, де знаходився Вернер, який увірвався в штрафну і потужно пробив низом в лівий нижній кут воріт Гулачі.

Гості мали достатньо моментів, але не зуміли ні одні з них реалізувати. Доля путівки до півфіналу буде вирішуватися в матчі-відповіді, який команди проведуть у Франції на стадіоні "Велодром" 12 квітня.