ru ua

Разумков побачив конфлікт інтересів в законі про олігархів. Стосується РНБО

Разумков побачив конфлікт інтересів в законі про олігархів. Стосується РНБО Фото: спікер Верховної ради Дмитро Разумков (РБК-Україна)
Автор: РБК-Україна

В законопроекті про олігархів, який до парламенту подав президент Володимир Зеленський, є конфлікт інтересів. Він стосується Ради національної безпеки і оборони (РНБО).

Про це на брифінгу заявив спікер Верховної ради Дмитро Разумков.

За його словами, сама ідея такого закону правильна. Але з урахуванням того, які функції передбачені для РНБО, їй не властива функція відносити тих чи інших осіб до тих чи інших категорій.

"Тому, я думаю, варто було б створити окремий орган, який займався б такими питаннями. Можливо, за аналогією з тими комісіями, які займаються відбором до НАБУ, САП, можливо, із залученням іноземних експертів. Є й інші застереження. Тому що в РНБО, на мій погляд, виникає конфлікт інтересів, так як і голова Верховної ради, і президент, і інші топ-чиновники входять до РНБО", - зазначив Разумков.

Він додав, що якщо хтось із членів РНБО гіпотетично пов'язаний з олігархами, то він навряд чи буде підтримувати включення їх до відповідного реєстру.