Розмір субсидій не переглядатиметься через підвищення соцстандартів, - Мінсоцполітики

НовиниЕкономіка    11.09.2015 - 16:59
Фото: субсидії в Україні
Фото: субсидії в Україні

До опалювального періоду в Україні планується покрити системою субсидій 4,5 млн сімей

Підвищення соціальних стандартів не вплине на розмір субсидій, які вже були призначені. Про це сьогодні на брифінгу в Кабінеті міністрів заявив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко, повідомили у прес-службі Мінсоцполітики.

"Житлові субсидії залежать виключно від доходів громадян, тобто чим більші доходи, тим більший відсоток від цих доходів сплачується за житлово-комунальні послуги. Але враховуючи те, що базою для розрахунку субсидій був 2014 рік і доходи 2014 року, то підвищення соціальних стандартів ніяк не вплине на ті субсидії, які вже були призначені", - зазначив Музиченко.

За його словами, уряд розрахував мінімальну мету, щоб до опалювального періоду покрити системою субсидій 4,5 млн сімей. "На сьогоднішній день до місцевих органів соцзахисту надійшло близько 2,9 млн заявок, з яких вже розглянуто 2,7 млн", - повідомив директор департаменту.

Як зазначив Музиченко, Сумська, Житомирська, Кіровоградська, Вінницька та Донецька області наближаються до виконання поставленої мети, при цьому все ще істотно відстають Одеська, Чернівецька, Запорізька, Луганська та Закарпатська обл.

Нагадаємо, за даними Мінсоцполітики, соціальні стандарти в Україні зростуть у середньому на 13%.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top