Розгляд касації у справі "Укртелекому" відбудеться 20 лютого, - ФДМ

Розгляд касації у справі "Укртелекому" відбудеться 20 лютого, - ФДМ
Фото: ФДМ чекає зняття арешту з акцій "Укртелекому" (google.com.ua maps)

Акції компанії перебувають під арештом за клопотанням Генпрокуратури

Розгляд касаційної скарги у справі компанії "Укртелеком" заплановано на 20 лютого цього року. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Фонду державного майна Віталій Трубаров.

"Фонд державного майна очікує прийняття остаточного рішення щодо повернення акцій державі для подальшого зарахування на рахунки фонду", - написав він.

Трубаров нагадав, що стосовно приватизації зазначеної компанії існує ще одне кримінальне провадження, ведеться Генеральною прокуратурою, і за яким на акції "Укртелекому" накладено арешт.

У зв'язку з цим, Трубаров заявив, що в разі прийняття судом рішення на користь ФДМ, фонд змушений буде просити Генпрокуратуру зняти арешт з акцій компанії для того, щоб в найкоротші терміни зарахувати їх на державні рахунки.

 

Розгляд касації у справі Укртелекому запланований на 20 лютого і Фонд державного майна очікує на прийняття кінцевого рі...

Опубліковано Віталієм Трубаровим 30 січня 2018 р.

Нагадаємо, Київський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду за позовом Фонду держмайна про розірвання договору купівлі продажу ПАТ "Укртелеком".

Згідно з рішенням суду, договір купівлі-продажу 92,791% акцій ПАТ "Укртелеком", укладений між фондом та ТОВ "ЕСУ" (належить українському бізнесменові Рінату Ахметову) розірваний.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся