Витрати бюджету Києва у 2011 р. складуть 16,27 млрд грн, - Р.Крамаренко

Згідно з проектом бюджету Києва на 2011 р., обсяг видатків бюджету столиці складе 16 млрд 270 млн грн. Про це, представляючи депутатам Київради проект бюджету, заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Руслан Крамаренко, передає кореспондент РБК-Україна.

«Для збереження діючого рівня функціонування закладів соціально-культурної сфери міста, в умовах обмеженого ресурсу збільшені обсяги коштів на придбання медикаментів, продуктів харчування та оплату комунальних послуг, а інші витрати з міського бюджету залишаються на рівні 2010 р.», - зазначив Р.Крамаренко.

Також він підкресливши, що в порівнянні з прогнозними показниками, «доведеними Міністерством фінансів України місту Києву, обсяг коштів на утримання установ соціально-культурної сфери збільшено майже на 1,9 млрд грн».

Крім того, в проекті бюджету передбачається закласти витрати на функціонування органів місцевої влади та самоврядування, з урахуванням зростання мінімальної заробітної плати та підвищення тарифів на тепло-та енергоносії на рівні 560 млн грн, що на 23 млн грн (4,2%) менше відповідних уточнених витрат у 2010 р. З них на забезпечення діяльності секретаріату Київської міської ради, такі видатки збільшено на 3,2 млн, або на 9%.

«Зменшення витрат на утримання органів місцевої влади та самоврядування обумовлено ліквідацією районних рад у місті Києві та оптимізацією структури органів виконавчої влади», - підкреслив Р.Крамаренко.

Також він повідомив, що на потреби дітей, підлітків та молоді за рахунок видатків загального фонду проекту бюджету Києва в освітню сферу планується направити 3,17 млрд грн на капітальні витрати і за рахунок спеціального фонду - 84 млн грн. Загальний обсяг видатків на освіту в проекті бюджету міста Києва збільшився на 1 млрд грн, або на 34% у порівнянні з розрахунковими показниками, передбаченими при формуванні держбюджету на 2011 р. і доведеними до міста Києва.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся