Радість Моуріньо від перемоги образила тренера "Манчестер Сіті"

Матч між "Челсі" і "Манчестер Сіті" вийшов на славу - на відміну від гри між "Барселоною" і "Реалом", футбол в лондонській зустрічі вийшов на диво і відірватися від перегляду гри було неможливо. Та й сюжет виявився дуже хвацько закручений. "Челсі" вийшов вперед у першому таймі після того, як простріл замкнув Фернандо Торреса Андреас Шюррле, проте "Сіті" відігрався відразу після перерви зусиллями Куна Агуеро, який пробив у дев'ятку воріт Петра Чеха.

Гра була нічийною - гольових моментів вистачало, однак перевагу жодній з команд віддати було не можна. І матч так і завершився б з рахунком 1:1, якби не жахлива помилка, яку на останніх хвилинах зробив захисник "Манчестер Сіті" Матія Настасич. Він не помітив, що Джо Харт вже вийшов з воріт, щоб перехопити м'яч, і головою зробив пас на воротаря. М'яч перелетів через голову Харта, і Фернандо Торрес із задоволенням прийняв цей подарунок, переправивши його в сітку покинутих воротарем воріт.

Жозе Моурінью дуже бурхливо відсвяткував цей гол, який стався на останній хвилині. Тренер "Челсі" перестрибнув через огорожу і рванув, іншого слова і не підбереш, на трибуну обійматися з уболівальниками, зрадівшим відразу і від чудового гола Торреса, і від близькості Особливого.

Португалець святкував цей гол майже хвилину, чим образив наставника "Манчестер Сіті" Мануеля Пеллегріні. Чилійця настільки обурила експресія колеги, що після матч він демонстративно відмовився потиснути руку візаві.

На прес-конференції Пеллегріні підкреслив, що мав намір не подавати руки Моурінью. На питання, чому він це зробив, Пеллегріні відповідати відмовився, однак зробив це з такою інтонацією, що було ясно - причина не в забудькуватості чилійця.

Сам же Моурінью на своїй прес-конференції сказав, що він спочатку й не звернув уваги на цей факт, так як в Іспанії прийнято обмінюватися рукостисканнями до, а не після матчу. Коментуючи дії Пеллегріні, Жозе сказав, що розуміє розчарування колеги, що програв подібним чином. "Він образився тим, як я святкував свою перемогу і його поразку, але це футбол, і в ньому подібні речі трапляються. Я навряд чи буду переживати з приводу того, що Пеллегріні не подав мені руки", - сказав Моурінью.