Радикальна партія внесла заставу за бійця "Айдара"

НовиниПолітика    08.10.2014 - 19:58

Згідно з рішенням політради Радикальної партії Олега Ляшка внесено грошову заставу за одного з бійців "Айдара", якого напередодні затримала міліція за конвоювання високопоставленого члена терористичної організації "Луганська народна республіка" в м. Київ. Про це заявив депутат Київради від Радикальної партії Ляшка Ігор Мосійчук.

Депутат додав, що заставу за іншого бійця зібрали небайдужі українці.

"Мене, як політв'язня, якого звільнив Майдан, надзвичайно обурили дії співробітників МВС, прокуратури і суду, які затримували і заарештовували айдаровцев. Верхом цинізму стало обрання запобіжного заходу для затриманих воїнів АТО, адже вся країна знає, що містяться і вони забезпечуються за рахунок волонтерів. 48 тисяч застави могли бути витрачені на кровоспинні, шоломи, бронежилети та іншу необхідну для бійців амуніцію", - заявив екс-заступник командира батальйону Азов.

"Для нас, кандидатів у народні депутати від Радикальної партії, в даному випадку принциповими є дві речі: перше - не допустити появи новітніх політв'язнів в Україні, а друге - зламати хребет корумпованої правоохранительно-суддівський системі. На цьому стоїмо і за це боремося", - підкреслив Мосійчук.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top