У Раді заблокували підписання закону про анбандлінг

У Раді заблокували підписання закону про анбандлінг
Фото: Верховна рада (Віталій Носач/РБК-Україна)

Зараз підписання закону заблоковане для Разумкова і Зеленського

У Верховній раді України заблокували підписання законопроекту №2239-1 "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відділенням діяльності з транспортування природного газу". Про це свідчать дані на сайті парламенту.

У Раді зареєстрували проект постанови №2239-1-П "Про скасування рішення Верховної ради України про прийняття у другому читанні і в цілому проекту закону "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відділенням діяльності з транспортування природного газу".

До розгляду постанови підписання закону заблоковане для спікера Ради Дмитра Разумкова і відповідно для президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо, 31 жовтня Верховна рада України прийняла в другому читанні закон про анбандлінг, за закон проголосував 341 парламентарій.

У законі визначається, що оператором газотранспортної системи, що знаходиться у державній власності і не підлягає приватизації, може бути виключно суб'єкт господарювання, власником 100% корпоративних прав якого є держава або суб'єкт господарювання, 100% корпоративних прав якого належать державі.

Як писало РБК-Україна раніше, 18 жовтня Рада підтримала за основу в першому читанні законопроект №2239-1 "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відділенням діяльності з транспортування природного газу", проект закону підтримали 286 нардепів.

Так, глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв попереджав про наслідки зриву анбандлінгу. За його словами, якщо Україна не виконає норм Третього енергопакету ЄС, Росія може використовувати це як привід і не підписати довгостроковий контракт на транзит газу в Європу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся