Раді пропонують створити ТСК щодо діяльності природних монополій з енерго-, газо - і водопостачання

Четвер 12 червня 2014 16:24
Народний депутат, в.о. голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв пропонує Верховній Раді України створити тимчасову слідчу комісію (ТСК) з питань перевірки дотримання законодавства в сфері державного регулювання природних монополій та суміжних ринків щодо енерго-, газо-, тепло- та водопостачання.

Народний депутат, в.о. голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв пропонує Верховній Раді України створити тимчасову слідчу комісію (ТСК) з питань перевірки дотримання законодавства в сфері державного регулювання природних монополій та суміжних ринків щодо енерго-, газо-, тепло- та водопостачання. Відповідний проект постанови № 4058а сьогодні зареєстрований у парламенті.

Наразі текст проекту постанови на сайті Ради відсутній. Проте, як повідомив РБК-Україна автор документу Сергій Соболєв, метою створення ТСК є мінімізація майбутнього підвищення тарифів для населення на енерго-, газо-, тепло- та водопостачання.

За його словами, зокрема у м. Києві, як підрахував голова КМДА Володимир Бондаренко, тарифи в середньому завищені на 30%.

"Саме тому ми хочемо створити ТСК, щоб розібратися, де у складі тарифів є реальні витрати на енерго-, газопостачання і тепло, а де закладена корупційна складова, щоб мінімізувати майбутнє підвищення тарифів", - заявив Соболєв.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся