У Раді чекають внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу

НовиниПолітика    17.05.2017 - 12:35
Фото: Верховная Рада
Фото: Верховная Рада

Парламент готовий схвалити зміни тільки у разі врахування позиції НАБУ і Мін'юсту

Верховна Рада підтримає проект закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань і підстав закриття кримінального провадження (№6220) у тому випадку, якщо в ньому будуть враховані зауваження Міністерства юстиції та Національного антикорупційного бюро. Про це сьогодні в кулуарах Верховної Ради журналістам заявив народний депутат з фракції "Народний фронт" Леонід Ємець, передає кореспондент РБК-Україна.

"Зараз ми чекаємо остаточний варіант, який пропонує комітет, для того, щоб парламент зміг чітко сказати, чи вирішені ці питання. Якщо вони не вирішені і ті проблеми, про які говорить НАБУ, ті проблеми, про які говорить Міністерство юстиції, вони цим законопроектом не врегульовані так, щоб це було зрозуміло, беззаперечно і не давало жодних шансів спекулювати цим законом для уникнення відповідальності за реальні злочини, тоді парламент не буде голосувати за цей законопроект ", - заявив Ємець.

За його словами, в законопроекті також є свої плюси, які можуть зупинити свавілля правоохоронних органів.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України вважає неприйнятним законопроект про заборону розслідування закритих раніше справ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top