У Раді допускають, що бюджет-2017 буде прийнятий лише під кінець року

НовиниЕкономіка    05.09.2016 - 17:59
Фото: Гончаренко розповів, коли Рада може прийняти бюджет-2017
Фото: Гончаренко розповів, коли Рада може прийняти бюджет-2017

Написати бюджет за 4 місяці важко через низку причин

Наразі поки немає підстав говорити про те, що державний бюджет на 2017 рік буде ухвалений Верховною Радою не в останній день за традицією попередніх років. Про це сьогодні перед початком засідання фракції "Блок Петра Порошенка" журналістам повідомив депутат Олексій Гончаренко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я впевнений, що Кабмін його (проект бюджету - ред.) подасть, але, можливо, після того його забере і буде допрацьовувати... Я думаю, що стара добра українська традиція, коли бюджет приймається в останню мить збережеться і цього року. У всякому разі я не бачу поки підстав для того, щоб це відбулося якимось іншим чином", - заявив Гончаренко.

Він зазначив, що відповідна практика вже стала нормою для України.

"Але можна зрозуміти, що у ситуації,коли ми не знаємо, як піде співпраця з МВФ і іншими міжнародними фінансовими структурами, яка ситуація на Сході, які санкції проти Росії (будуть - ред.) та інші речі, тому дуже важко реально написати бюджет за 4 місяці", - додав Гончаренко.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів запевнив, що проект державного бюджету на 2017 рік буде внесений до парламенту до 15 вересня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top