ua ru

Рада взялася за напрацювання змін до закону про Управління держохорони

Рада взялася за напрацювання змін до закону про Управління держохорони Фото: в Раді почали напрацювання змін до закону про Управління держохорони (Віталій Носач/РБК-Україна)
Автор: Юлія Струк

У Верховній раді почали напрацювання проекту змін до закону про державну охорону органів влади. Над ним працюватиме робоча група на базі комітету з питань національної безпеки.

"У комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося перше засідання робочої групи з напрацювання законопроекту про внесення змін до закону "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", - вказано у повідомленні.

Член комітету нацбезпеки Олександр Ковальов підкреслив, що поява нових загроз, з урахуванням збройної агресії проти України, змушує владу удосконалювати силові відомства в системі національної безпеки та оборони, зокрема Управління державної охорони.

Роботу УДУ регламентує закон, який було прийнято 1998 року. Документ вимагає відповідних змін.

Вказано, що запрошені на засідання робочої групи представники посольства Сполучених Штатів Америки в Україні підтримали ініціативу напрацювання змін у чинний закон та запропонували подальший механізм співпраці щодо функціонування УДО.