Рада удосконалила держнагляд у сфері господарської діяльності

Рада удосконалила держнагляд у сфері господарської діяльності
Фото: Верховна Рада України

Документ з другого разу підтримали 232 нардепа

Верховна Рада України вдосконалила державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності. Відповідний проект закону № 2418а "Про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо лібералізації системи державного нагляду" у другому читанні підтримали 232 нардепа, передає кореспондент РБК-Україна.

Відзначимо, що спочатку законопроект підтримали 197 парламентарів.

Зокрема, передбачається розширення підстав для відмови в допуску посадових осіб органу державного нагляду (контролю) до здійснення державного нагляду (контролю) та надання права вимагати припинення здійснення таких заходів при перевищенні максимальних термінів його проведення.

Встановлюється, що максимальний термін здійснення планового заходу знижений з 15 до 10 робочих днів.

При цьому щодо суб'єкта малого підприємництва термін планового заходу з держнагляду складе 5 робочих днів.

Сумарна тривалість усіх планових заходів, здійснюваних протягом календарного року щодо суб'єкта господарювання, не може перевищувати 30 робочих днів, а щодо суб'єкта малого підприємництва - 15 робочих днів.

Нагадаємо, парламент надав українським компаніям можливість укладати договори з клієнтами по електронній пошті, схемою публічної оферти і в електронній формі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся