Рада посилила соціальний захист учасників АТО і членів їх сімей

НовиниПолітика    14.07.2016 - 10:45
Фото: ВР прийняла закон про соціальний держдопомоги учасникам АТО і їх сім'ям
Фото: ВР прийняла закон про соціальний держдопомоги учасникам АТО і їх сім'ям

У сукупному доході не враховується грошове забезпечення учасників АТО на час її проведення

Верховна Рада України підтримала за основу і в цілому законопроект №3339 "Про внесення змін до закону "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції". За документ з другого разу проголосували 237 депутатів ВР (спочатку 218) нардепів, передає кореспондент РБК-Україна.

У пояснювальній записці зазначається, що чинний закон про соціальної державної допомоги малозабезпеченим сім'ям передбачає, що розрахунок середньомісячного доходу такої сім'ї базується на сукупному доході всіх її членів з усіх джерел надходжень протягом шести місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги.


"В переважній більшості військовослужбовці, які беруть участь в антитерористичній операції, позбавлені можливості матеріально (фінансово) допомагати своїм сім'ям. Крім того, учасники АТО, в силу об'єктивних і суб'єктивних чинників, не в змозі надавати довідки щодо своїх доходів. Тому, в даний час гостро постає питання про гарантії належного соціального захисту з боку держави учасників антитерористичної операції та членів їх сімей", - сказано в документі.

Зокрема, законопроектом пропонується передбачити, що в сукупному доході сім'ї не враховується грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які беруть безпосередню участь в АТО на час її проведення.

Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги встановлюється Кабінетом міністрів України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що штаб АТО констатує активізацію бойовиків на Донбасі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top