Рада погодилася відкликати Мельничука з посади заступника голови комітету з нацбезпеки

Рада погодилася відкликати Мельничука з посади заступника голови комітету з нацбезпеки

Народні депутати з п'ятої спроби підтримали проект проставлення № 2051 про відкликання народного депутата виключеного з фракції Радикальної партії Олега Ляшка, екс-командира батальйону "Айдар" Сергія Мельничука (на фото) з посади заступника голови комітету з питань національної оборони". За відповідне рішення проголосували 234 нардепи з 226 мінімально необхідних.

До цього три спроби відкликати Мельничука з посади заступника голови комітету з нацбезпеки були безрезультатними - "за" проголосували не більше 218 нардепів.

Нагадаємо, 11 лютого лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко виступив з ініціативою відкликати з посади заступника голови комітету з питань національної оборони і безпеки Мельничука, однак тоді депутати не підтримали цю пропозицію.

"Депутат Мельничук був виключений з фракції за дії, несумісні з нашою позицією. Тому ми вимагаємо виключити його з комітету, відкликати з посади заступника голови, щоб за квотою нашої фракції ми могли внести нову кандидатуру", - заявив Ляшко.

Нагадаємо, 5 лютого 2015 р. Ляшко виключив зі своєї фракції екс-командира батальйону "Айдар" Мельничука.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся