Рада сьогодні розгляне законопроекти по реінтеграції Донбасу

Рада сьогодні розгляне законопроекти по реінтеграції Донбасу
Фото: Верховна Рада (president.gov.ua)

Нардепи розглянуть в першому читанні законопроекти по реінтеграції Донбасу

Верховна Рада України (ВР) сьогодні, 6 жовтня 2017 року, розгляне законопроекти по реінтеграції Донбасу. Відповідний порядок денний опубліковано на сайті українського парламенту.

Відповідно до порядку денного, народні депутати розглянуть у першому читанні проект Закону про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях (від 04.10.2017 №1-1 / 613).

Крім того, буде розглянуто проект Закону про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей (від 04.10.2017 №1-1 / 612).

Нардепи, також розглянуть проект Постанови про скасування рішення ВР від 03.10.2017 про прийняття в цілому як закону законопроекту про внесення змін у Господарський процесуальний кодекс України, Цивільний процесуальний кодекс України, Кодекс адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів (реєстраційний № 6232 від 06.06.2017)

Зазначається, що буде розглянуто проект Постанови про скасування ВР від 03.10.2017 про прийняття в цілому як закону законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" (реєстраційний № 6614 від 22.06.2017).

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, що ВР не зможе перейти до інших питань, поки не розгляне законопроект по реінтеграції Донбасу.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся