Рада сьогодні розгляне антикорупційні проекти і зміну меж Луганської області

НовиниПолітика    07.10.2014 - 09:47
Верховна Рада України 7 жовтня на пленарному засіданні розгляне антикорупційні законопроекти та проекти постанов щодо змін адміністративно-територіальних кордонів у Луганській області.

Верховна Рада України 7 жовтня на пленарному засіданні розгляне антикорупційні законопроекти та проекти постанов щодо змін адміністративно-територіальних кордонів у Луганській області. Про це йдеться в порядку денному засідання Ради, опублікованій на сайті парламенту.

Спочатку народні депутати розглянуть антикорупційні законопроекти. Зокрема, на порядку денного проект закону №4284а про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014 - 2017 роки, проект закону №5085 про систему спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції, проект закону №5125 про антикорупційну службу України, проект закону №5113 про запобігання корупції, а також проект закону №5114 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодонабувачів юридичних осіб і публічних діячів.

Крім цього, нардепи розглянуть проект закону №5067 про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення, проект закону №4448а про внесення змін до кримінального та кримінального процесуального кодексів України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини, проект закону №4766 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо вдосконалення оподаткування інвестиційної діяльності), проект закону №5055 про внесення зміни до статті 23-1 Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо фінансових векселів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб), а також проект закону №5049 про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо фінансових векселів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Також Рада розгляне проект постанови №5115 про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж Новоайдарського та Слов'яносербського районів Луганської області (проект н.д. Г.Москаля), а також проект постанови №5116 про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж Перевальського та Попаснянського районів Луганської області (проект н.д. Г.Москаля).

Нагадаємо, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов скликав позачергове засідання Ради на 7 жовтня 2014 р., реагуючи на прохання прем'єра Арсенія Яценюка, який закликав парламент прийняти антикорупційні закони.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top