Рада сьогодні має розглянути законопроект про спецконфискації

НовиниПолітика    07.07.2016 - 09:37
Фото: Рада планує розглянути законопроект щодо Сил спеціальних операцій ЗСУ
Фото: Рада планує розглянути законопроект щодо Сил спеціальних операцій ЗСУ

Зазначимо, вчора Рада не змогла провести засідання

Верховна Рада України сьогодні, 7 липня, розгляне законопроект №4890 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо особливостей стягування у дохід держави необґрунтованих активів і активів, власник яких не встановлено". Про це йдеться в порядку денному на сайті парламенту.

Також у повторному першому читанні буде проголосований законопроект № 2095а-д "Про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про зайнятість населення" щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпечення її проведення".


До порядку денного сесії нардепи спробують включити законопроекти №4795 "Про внесення змін у деякі закони України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України" та №4255 "Про амністію в 2016 році".

Крім того, Рада розгляне проект постанови про звільнення і призначення членів Ради Національного банку України.

У порядку денному засідання також значиться розгляд у першому читанні законопроектів № 4370 "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо технічного уточнення деяких положень)", №4516 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо мінімізації впливу на адміністрування надходжень до бюджету".

Нагадаємо, вчора, 6 липня, спікер Верховної Ради України Андрій Парубій переніс засідання Верховної Ради України на четвер через блокування трибуни народними депутатами.

On Top