Рада сьогодні має розглянути законопроект про спецконфискації

НовиниПолітика    07.07.2016 - 09:37
Фото: Рада планує розглянути законопроект щодо Сил спеціальних операцій ЗСУ
Фото: Рада планує розглянути законопроект щодо Сил спеціальних операцій ЗСУ

Зазначимо, вчора Рада не змогла провести засідання

Верховна Рада України сьогодні, 7 липня, розгляне законопроект №4890 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо особливостей стягування у дохід держави необґрунтованих активів і активів, власник яких не встановлено". Про це йдеться в порядку денному на сайті парламенту.

Також у повторному першому читанні буде проголосований законопроект № 2095а-д "Про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про зайнятість населення" щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпечення її проведення".


До порядку денного сесії нардепи спробують включити законопроекти №4795 "Про внесення змін у деякі закони України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України" та №4255 "Про амністію в 2016 році".

Крім того, Рада розгляне проект постанови про звільнення і призначення членів Ради Національного банку України.

У порядку денному засідання також значиться розгляд у першому читанні законопроектів № 4370 "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо технічного уточнення деяких положень)", №4516 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо мінімізації впливу на адміністрування надходжень до бюджету".

Нагадаємо, вчора, 6 липня, спікер Верховної Ради України Андрій Парубій переніс засідання Верховної Ради України на четвер через блокування трибуни народними депутатами.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top