Рада ратифікувала угоду з ЄІБ про виділення 400 млн євро кредиту

НовиниПолітика    20.09.2016 - 17:09
Фото: Верховна Рада України
Рада цього тижня має ратифікувати угоду щодо кредиту від ЄІБ у 400 млн євро, - Герасимов Кабмін затвердив порядок використання коштів у спільних з ЄІБ проектах

Ратифікацію підтримали 269 депутатів ВРУ

Верховна Рада України ратифікувала угоду з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) про виділення 400 млн євро кредиту. Відповідний законопроект №0106 підтримали 269 нардепів, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, кредит від ЄІБ буде наданий на фінансування проекту "Основний кредит для аграрної галузі - Україна". Його термін - 12 років з 4-річним пільговим періодом.

Зазначається, що кредит надаватиметься траншами, сума кожного з них буде становити щонайменше 10 млн євро.

Угода була підписана 28 грудня 2015 року.

Зазначимо, що кошти кредиту від ЄІБ планується направити на реалізацію проектів у сфері вирощування зернових і олійних культур, модернізацію рибного господарства і аквакультури в Україні. Так, Міністерство аграрної політики, Міністерство фінансів (виступає позичальником кредиту) та ПАТ "Укрексімбанк" будуть здійснювати відбір проектів та моніторинг їх практичної реалізації.

Нагадаємо, Державний експортно-імпортний банк України ("Укрексімбанк") стане агентом Мінфіну в частині розподілу 400 млн євро, залучених у ЄІБ.

Раніше повідомлялося, що Європейський союз дав Україні 16 млн євро на розвиток антикорупційних структур.

Читайте в розділі

Парубій сподівається на завершення в жовтні всіх процедур в ЄС по запровадженню безвізового режиму

Справа члена ВРЮ Гречківського має замовний характер, - нардеп

Перемир'я на Донбасі як не було, так і немає, - Полторак

On Top