Рада може розглянути позбавлення недоторканності судді Чауса 6 вересня, - нардеп

НовиниПолітика    16.08.2016 - 16:49
Фото: ВРУ може позбавити Миколу Чауса недоторканності 6 вересня
Фото: ВРУ може позбавити Миколу Чауса недоторканності 6 вересня

Рада не збереться на позачергове засідання, оскільки багато депутатів у відпустці

Верховна Рада України може розглянути подання про позбавлення недоторканності судді Миколи Чауса 6 вересня. Про це народний депутат, член комітету з питань правосуддя Наталія Новак повідомила в ефірі телеканалу "112".

"Якщо тільки сьогодні надійшло подання, його повинен отримати голова ВР Парубій, розписати на комітет ВР з правової політики, і тільки після цього комітет може зібратися. Комітет з правової політики повинен розглянути це питання в термін не пізніше 20 днів, після чого це питання виноситься в зал парламенту", - пояснила Новак.


Крім того, Новак висловила переконання, що Рада не збереться на позачергове засідання, оскільки багато депутатів у відпустці.

"Ми встигнемо до наступного сесійного тижня розглянути подання, і вже 6 вересня можливе винесення цього питання до зали парламенту", - додала вона.

Також Новак повідомила, що подання про позбавлення судді Вищого господарського суду України Віктора Швеця суддівської недоторканності від Генеральної прокуратури України (ГПУ) в профільний комітет Верховної Ради не надходило.

"Дивовижно, але такого подання не було, і поки його немає в порядку денному засідання комітету", - зазначила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генпрокуратура направила до Верховної Ради подання на зняття недоторканості з судді Миколая Чауса.

Також відзначимо, що раніше Ситник повідомив, що суддя Чаус вимагав хабар за рішення суду про умовний відбуванні покарання.

Він вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 150 тисяч доларів США (понад 3,7 млн грн).

Суддю не могли затримати, оскільки на нього поширюється суддівський імунітет, а рішення про зняття недоторканності приймає Верховна Рада, яка перебуває на канікулах.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Рада дала згоду на затримання та арешт судді Чауса Суддя Чаус втік у Крим, - Холодницький
On Top